Werk met collega’s samen aan behendigheidsopdrachten waarvoor telkens maar één minuut beschikbaar is. In deze citygame van de aanbieder draait het om tempo, tactiek en het benutten van elkaars talenten.
Zo werkt het bedrijfsuitje
Na een welkomstdrankje en speluitleg vormen jullie teams. Een gezamenlijke battle zet de toon, waarna jullie via een app de stad in gaan. Verdeel de opdrachten slim: wie blijft rustig onder tijdsdruk en wie pakt de punten?
Praktische informatie
Het begeleide programma duurt ongeveer drie uur. De vermelde vanafprijs van €33,00 per persoon is gebaseerd op minimaal 12 deelnemers. Kleinere groepen en groepen boven 30 personen krijgen een aangepaste offerte. Vraag naar de actuele prijs en de mogelijkheden in jullie gewenste stad.
Uitvoering door de aanbieder. Vermeld bij je aanvraag jullie datum, aantal deelnemers, locatie en wensen. De aanbieder bevestigt prijs en beschikbaarheid; een aanvraag is nog geen boeking.
Foto’s van 60 Seconden! City Game
De beelden tonen eerdere uitvoeringen; locatie en programma kunnen verschillen.
Ervaringen van deelnemers
Onderstaande samenvattingen zijn gebaseerd op externe recensies over de uitvoering over deze activiteit. De scores zijn overgenomen op een schaal van 10.
Erik de vries – De Meerlanden — 9/10
5 oktober 2026
Erik noemt de activiteit geslaagd en is enthousiast over de champagne aan het einde.
Kubra — 8,5/10
13 juni 2026
Kubra beschrijft een leuke teamervaring en waardeert dat de groep ook de stad ontdekt.

